درباره  نوژن گستر گیل

شرکت نوژن گستر گیل فعالیت خود را با ماموریت « فروش و ارسال کالای با کیفیت به مشتریان در سراسر کشور در کمترین زمان با مناسبترین قیمت ممکن و کمک به توسعه کشاورزی علمی کاربردی مدرن » در سال ۱۳۷۹ آغاز نمود. زمینه فعالیت شرکت نوژن در حوزه واردات و پخش مویرگی نهاده های کشاورزی اعم از سموم دفع آفات، کود، بذر و همچنین سموم خانگی و ابزار آلات و ادوات و موتور آلات سبک کشاورزی می باشد.

در حال حاضر شرکت نوژن با بیش از ۲۰ سال سابقه کار و با داشتن بیش از ۲۰۰۰ قلم کالا در سبد کالائی خود، کارنامه ارزشمندی در عملکرد سال های فعالیت خود بر جای گذاشته و توانسته فعالیت خود را از استان گیلان آغاز و به استان های دیگر گسترش دهد.

نوژن در ابتدا فروش به کلیه فروشگاه ها و داروخانه های گیاهپزشکی استان گیلان را در دستور کار خود قرار داده و با شرکت های تولید کننده و واردکننده بسیاری تاکنون همکاری داشته است. اهم این شرکت ها عبارتند از : سادات مهان، دان نهال سبز، سحاب غنچه، شیمی گستران سبز مامطیر، مهاب شیمی ری، کیمیا سعادت ایرانیان، پارس یزد، زرین سرشت پارس، واستر گرین، گل شیمی سپاهان، بایر پارسیان، سروش باران و رازی شیمی خرم و ... .

سپس با واردات و توزیع سراسری موتورآلات سبک باغبانی و کشاوررزی رینبو در کل کشور، فعالیت خود را توسعه داد.

 

مسئولیت ما نسبت به مشتریان نوژن

نخستین مسئولیت ما نسبت به مشتریان است. بدون آنها دلیلی برای وجود ما نخواهد بود. نوژن سعی دارد تا به سطح گسترده ای از مشتریان در سراسر کشور دست یافته و نیازهای آنها را به طور حرفه ای برآورده سازد.

 

مفهوم ارزش مشتری برای نوژن، شامل:

-  رعایت حقوق انسانی مشتریان با ارائه مجموعه وسیعی از کالاهای با کیفیت

-  قیمت رقابتی

-  تحویل کالا در کوتاه ترین زمان ممکن

-  احترام به مشتری

-  خدمات پس از فروش

-  بررسی میزان رضایت مشتریان و ترتیب اثر دادن به انتقادات و پیشنهادات آنها به صورت کاملا حرفه ای

 

بازارهای هدف نوژن

اولین بازار هدف شرکت نوژن فروشگاه های نهاده های کشاورزی، ماشین آلات و ابزار کشاورزی استان گیلان بوده که در این امر بسیار موفق می باشد. در حال حاضر بازار هدف خود را  فروشگاه های کلیه استان های کشور و در مرحله بعد ورود به بازارهای بین المللی قرار داده است.

 

ارزش های بنیانگذار شرکت

صداقت، یادگیری، بهبود مستمر و تمرکز قوی بر روی مشتریان و کارکنان، توسعه پایدار، پیشتاز بودن و ابداع خدمات جدید.

 

تعهد ما نسبت به تأمین کنندگان

نوژن با کادری متشکل از نیروهای متخصص و متعهد که در واحدهای مختلف شرکت از جمله اداری و منابع انسانی، مالی، فروش، مارکتینگ، بازرگانی، لجستیک و توزیع مشغول به کار هستند، تامین کنندگان خود را عضو تفکیک ناپذیری از خانواده نوژن دیده و وظیفه خود می داند تا با بازارسازی و برندینگ مناسب در کل محدوده فعالیت خود بستر مناسبی به منظور حضور پایدار تامین کنندگان خود ایجاد نموده و تمام تلاش خود را به منظور ایجاد سهم بازار و سود آوری حلال حداکثری ایشان در منطقه تحت پوشش فعالیت خود بکار گیرد. ضمن آنکه فروش به هر قیمت و به هرکس،  خط قرمز نوژن است و فقط فروشگاه های مجاز معتبر می توانند مشتری نوژن باشند.

شاید ۲۰ سال پیش فقط یک رویا بود، اما امروز از من، ما ساخته ایم.