نمایشگاه کشاورزی، یکی از مهم‌ترین و پربارترین رویدادهای اقتصادی و تجاری در حوزه کشاورزی و صنایع وابسته به آن، هجدهمین نمایشگاه نهاده های کشاورزی در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۵ الی ۱۴۰۲/۰۷/۲۸ در محل نمایشگاه های بین المللی گیلان برگزار گردید. این نمایشگاه به منظور ارتقاء تکنولوژی و اشتراک تجارب در صنعت کشاورزی برگزار گردید و تعداد زیادی از شرکت‌ها، کشاورزان، تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان از سرتاسر منطقه شرکت کردند.

در این نمایشگاه، محصولات کشاورزی متنوعی از جمله محصولات زراعی، باغی، دام و طیور، تکنولوژی‌های کشاورزی پیشرفته و تجهیزات مرتبط نظیر ماشین آلات کشاورزی توسط شرکت های مختلف به نمایش گذاشته شد.

همچنین شرکت‌ها و تاجران محصولات کشاورزی فرصت داشتند تا با بازدیدکنندگان و خریداران در ارتباط باشند تا این فضا به ترویج تجارت، معرفی خدمات و محصولات جدید اختصاص یابد.

 

با احترام و از صمیم قلب،

با تشکر و قدردانی از تمامی بازدید کنندگان، دوستان، آشنایان و مسئولینی که به غرفه نوژن در هجدهمین نمایشگاه نهاده های کشاورزی استان گیلان سر زدند. حضور شما همه چیز را برای ما ارزشمندتر و این رویداد را به یک تجربه فوق‌العاده تبدیل کرده است.

از آنجایی که شما برای ما نه تنها مهمان بلکه خانواده‌ای از حمایت‌کنندگان و دوستان وفادار هستید، ما از شما قدردانی می‌کنیم. حضور شما موجب شد تا ما بتوانیم خدمات خود را بهینه تر به شما عرضه کنیم و از بازخوردها و نقدهای شما بهره‌برداری کنیم.

امیدواریم که شما هم در طول این نمایشگاه از همگامی با ما لذت برده باشید و از خدمات ما راضی باشید. ما همیشه در خدمت شما هستیم، به امید فرصتی دیگر برای دیدار با شما همراهان همیشگی نوژن.

با ارادت و امتنان،

شرکت نوژن گستر گیل

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *